Terminliste 2020

NB, Utøvere får KUN dekket startkontingent i forhold til den prioriterte terminlista klubben har satt opp. Alt annet blir fakturert. Husk at det er utøverens eget ansvar at påmelding skjer FØR påmeldingsfristen. For påmelding via Mette må man gi beskjed til henne i god tid før fristen.

[table “2” not found /]

Terminliste 2020

Januar
25- 26. jan      KM innendørs Telemark         Snøgg/ Notodden 

Februar
1-2 feb             NM innendørs                               Bærum 
8-9. feb           Tyrvinglekene innendørs        Bærum/ Tyrving 
15.feb               Kretskamp                                     Bærum 
uke 8               Treningsleir                                     Monto Gordo 

Mars
6-8. mar         UM innendørs                                Bærum 
11.mar              Karusell 1, innendørs                  Eidanger/ Porsgrunn 
13-15. mar     Bamselekene                                 Hedmark/ Stange 

April
18-19. apr      NM Terrengløp(kort løype)      Trondheim
25.apr             Porsgrunnstafetten                     Porsgrunn 

Mai
06.mai            Nasjonalt stevne                           Urædd/ Porsgrunn
09.mai            Holmenkollenstafetten             Tjalve/ Oslo 
13.mai             Karusell 2                                          Snøgg/ Notodden 
23-24. mai    Herkules/ Kjølneslekene          Skien/ Porsgrunn 
29-31. mai    Tjalvelekene                                    Bislett/ Oslo 

Juni
03.jun              Karusell 3                                           Rjukan 
04.jun              Jessheim Elite                                 Jessheim 
11.jun                Bislett Games                                 Oslo
12- 14. jun     Tyrvinglekene                                  Tyrving/ Bærum
13.jun              Viking Challange                             Rjukan
19-21. jun       NM                                                         Bergen 
25-28. jun     Veidekkelekene                              Lillehammer 
30.jun              Boysen Memorial                          Oslo/ Tjalve 

Juli
3-5. jul            Världsungdomsspelen                Ullevi/ Gøtebord 
16-19. jul        EM U18                                               Rieti, ITA 

August
15-16. aug      NM- jr                                                  Askøy 
19.aug              Karusell 4                                         Herkules/ Skien 
22-23. aug     KM                                                       Rjukan
28-30. aug    UM                                                       Trondheim 

September
5-6. sep           Lerøylekene 13-14 år                Hamar 
09.sep             Karusell 5                                        Urædd/ Porsgrunn 
26.sep             Karusell 6                                        Snøgg/ Notodden 

Oktober
11.okt               NM Terrengløp (Lang løype)   Skien 

November
?. Nov              Danmarkstur 12-14. år                Telemark krets 

Desember
31.des              Nyttårstrimmen                             Skien/ Herkules/ Gjerpen