Styret

Herkules Stadion:
Sondre Norheims veg 20
3734 Skien

Postadresse:
Herkules Friidrett
Postboks 188
3701 Skien

Leie eller bruk av banen:

Hulda Ragnarsdottir tlf 928 50 784

Styret i Herkules friidrett:

Leder
Hulda Ragnarsdottir
leder@herkulesfriidrett.no
Tlf: 928 50 784

Nestleder
Erik Christian Wang
erik.christian.wang@grenland-bilservice.no

Sekretær
Gunnar Olsen
gunno2@online.no

Økonomiansvarlig
Stig Larsgaard
stig-lar@online.no

Styremedlemmer
Mette Loland
mloland@hotmail.com
Kristine Steiro 
kristine.steiro@no.abb.no 
Odd Roger Undseth
oddroger.undseth@skien.kommune.no

Utøverrepresentanter

Hera Ran Örlygsdottir
hera.2001@hotmail.com
Tlf: 452 59 890

Eilén Brenne

eilen.brenne1@gmail.com

Påmeldingsansvarlig

Mette Loland
Tlf: 920 98 330

Trenere

Langsprint og mellomdistanse:
Odd Roger Undseth
oundseth@online.no
Tlf: 920 39 021
Rikke Valen (Sportslig leder)
rikke.valen@t-fk.no
Tlf: 957 78 792

Sprint:
Rune Wiborg
rwib@online.no
Tlf: 926 25 594

Ungdom 10-15 år:
Steinar Jordbakke
Tlf: 911 35 055

Rekrutter 7-10 år:

Kjetil Flaatten tlf 995 15 255 og Caroline Undseth tlf 986 57 384

Kastgruppe:
Kontaktperson Hulda Ragnarsdottir
Tlf: 928 50 784

 

Web-ansvarlig:
Steinar Jordbakke
sj@24sevenoffice.com
Tlf: 911 35 055